| Lovely a întrebat:

Ati fost vreodata in stiuatia in care sa fiti impreuna cu o persoana si totusi sa tineti la altcineva? Acel altcineva de care tocmai va-ti departit. Ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Da.
Dupa despartire am decis sa incerc sa uit de acea fata cu ajutorul alteia. In cazul meu nu a functionat. O sarutam si nu simteam nimic, o strangeam in brate si ma gandeam la fosta, nici sex nu am putut sa fac cu eastraight face era frumoasa dar inima dorea altceva...
Intr-un final am renuntat la amndoua si am gasit pe altcineva.
O iubesc si asta conteaza, chiar daca cateodata mai privesc cu melancolie peste pozele cu noi doi (prima fata).
De uitat nu pot sa o uit, dar sentimentele au disparut.

5 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Cateodata e o grea decizie asta.tu ai multe obtiuni dar inima stie mereu ce e mai bine pentru tine.acum depinde si de ce v-ati despartit. daca e el de vina greseala o va face din nou.tu daca vrei sa te impaci din nou cu el acum risti sa patesti ca si prima data.eu in locul tau m-as concentra asupra relatiei care o am si stii vb aia o dragoste o poti scoate din suflet cu alta dragoste. avantajul este ca nu mai suferi atat de mult.succes

| Ioana_8202 a răspuns:

Da.Acum 1 an si jumatate.A fost foarte greu pentru mine insa actualul a stiut sa ma faca sa il uit pe cel pentru care sufeream ca nu mai erau parintii de acord cu relatia aceasta!

| adela93 a răspuns:

M-am impacat cu persoana la care tineam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am facut nimic, dar sper din tot sufletul sa pot sa ma indragostesc de acest baiat cu care sunt acum ca merita ma iubeste nespus, iar eu nu pot uita trecutul...

| 123respiricumvrei a răspuns:

1 2 3. respiri cum vrei