| RAY a întrebat:

Ati fost vreodata respinsi de sexul opus? Ati mai incercat sa va intalniti cu cineva dupa mai multe refuzuri?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu.Pentru ca daca stiu ca nu am sanse sau exista riscul sa fiu refuzata nu incerc.Credca ideea e sa nu te intinzi mai mult decat iti e plapuma si sa incerci sa abordezi persoanele pe care le consideri de nasul tau (trebuie sa si gandesti un pic, sa cunosti oameni)

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai sărit prea departe laughing) nu am nici gânduri macabre. Nu știu ce impresie las, dar sunt o fata absolut normala... Bine in afara de faptul ca nu îmi plac animalele și nici asocierea sexuala cu unele

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nici mie nu-mi place asa ceva, imi plac pisicutele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mie nici măcar alealaughing)

| RAY explică (pentru Freya1):

Cred ca ideea e sa nu te intinzi mai mult decat iti e plapuma si sa incerci sa abordezi persoanele pe care le consideri de nasul tau

foarte bun raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred cã neapãrat barbatii, mai mult voi va urâti si etichetati mai mult ca noi.
Cum numesti tu "prostã" "curva" in mintea unui barbat e femeia perfectã.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In mare parte sa știi ca asa este, femeile se judeca una pe alta. Poate o fac din invidie sau nu știu de ce.
Dar oricum cunosc și bărbați in fata cărora femeile nu reprezinta decât un simplu obiect sexual și în plus le și etichetează ca fiind curve cum ca femeile nu vad nimic în fata ochilor decât sex. Dar nu se gândesc ca asa cum bărbații au nevoie de sex și femeile sunt și ele oameni și au și ele nevoile lor. Pentru ca asa ne-a creat Dumnezeu, sa avem nevoie de mâncare apa somn și sex. Pentru mine o femeie curva este aia care are o relație dau este măritată și își înșală partenerul. Nici măcar pe prostituate nu le vad curve, pentru ca, cunosc fete care o fac de nevoie sau din naivitate. Nici decum din plăcere. Adică nu zic ca ii și palce dar nevoia este pe primul loc. Și sigur nu sunt de acord cu asta, dar dacă Dumnezeu nu a înzestrat-o cu suficienta minte ca să poată face orice altceva și sa câștige un ban prin munca. Păcat! Și prosta este aia care a întâlnit un băiat, și-a bătut joc de ea dar ea a continuat sa stea cu el pentru ca credea ca lumea s-a sfârșit la el, și într-un final se desparte pentru ca poate o lasă el, iar ea cunoște un alt bărbat și este la fel de credula, și cade în aceiași plasa a 2-a oara

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ideia e sa nu te lasi niciodata descurajat pentru ca stim cu toti in ce lume traim si da am incercat in continuare.