| RAY a întrebat:

Ati fost vreodata respinsi de sexul opus? Ati mai incercat sa va intalniti cu cineva dupa mai multe refuzuri?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu.Pentru ca daca stiu ca nu am sanse sau exista riscul sa fiu refuzata nu incerc.Credca ideea e sa nu te intinzi mai mult decat iti e plapuma si sa incerci sa abordezi persoanele pe care le consideri de nasul tau (trebuie sa si gandesti un pic, sa cunosti oameni)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Chestia este ca în general noi nu suntem refuzate, noi refuzamlaughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sunt care sunt refuzate sau luate de proaste.Dar fie ca esti barbat sau femeie trebuie sa stii cum sa abordezi un om sau ce om sa abordezi big grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect asa e

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Pai eu am spus: IN GENERAL. Asta nu înseamna, toate ci marea majoritate. Și da, în mintea bărbaților exista 3 categorii de femei/fete
1 proasta. fac ce vreau și ea ma accepta
2 curva. O pot avea când vreau, sau ceva de gunul
3 mama și sor-mea. Perfecte! laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt multi ce gandesc asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e asa de fapt
1. Proastã - O pot avea când vreau, sau ceva de gunul
2. Mama si sorã- verisoarã - fac ce vreau și ea ma accepta
3. Curva - perfectã

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing tu fiind de sex masculin, știi mai bine ce aveți în caplaughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cand vedem una hot, dezbracata, avem filme porno in cap

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E bine sa ai fantezii din filme dar sa nu te crezi pe tine sau pe ea, parte din film, sau sa te dai în fata ei ca ești ca și cel din film. Pentru ca e posibil ca filmul erotic sa se transforme într-un film de groazarolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai putea folosi prezervativul cand iesi din casa sa nu cumva sa lasi pe vreuna gravida cu gandul

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In cazul tau sa vin cu ambulanta la intalnire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai atras atentia, cu mama si sora sunt perfecte, ele ne invatã ca toate femeile sunt bune, asa ca ce nebun la cap le-ar numi perfecte? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu se știe niciodată...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce spui ne vedem in padure sa culegem mure la noapte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, zic și eu ca Napoleon: toate femeile sunt curve, în afara de mama și sor-mea. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ca mi-e frica de urs
laughing rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt eu ursul tau iar tu albina mea, ce spui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu îmi plac animalelerolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce fata rea, atunci hai sa colindam morti in cimitir

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fraza asta in mintea mea e jalnicã, apai in a ta e de tot râsul. Dacã sunt toate curve, ar trebui sa inceapã cu familia din vârf,, bunicãmea-i o curva, bunicãta-i o curva, mama-i o curva, mata-i o curva"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sa știi ca eu ma întreb, de ce bărbații gândesc asa despre femei... Bine ca în mare parte în ziua de azi femeile își vând sentimentele pe bani, dar nu toate, cum nici toți bărbații nu sunt niște nemernici și nu toți își vor bate joc de femeia pe care o au lângă ei. Si acum eu ma întreb de ce ne place sa generalizam?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai sărit prea departe laughing) nu am nici gânduri macabre. Nu știu ce impresie las, dar sunt o fata absolut normala... Bine in afara de faptul ca nu îmi plac animalele și nici asocierea sexuala cu unele

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nici mie nu-mi place asa ceva, imi plac pisicutele

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mie nici măcar alealaughing)

| RAY explică (pentru Freya1):

Cred ca ideea e sa nu te intinzi mai mult decat iti e plapuma si sa incerci sa abordezi persoanele pe care le consideri de nasul tau

foarte bun raspunsul

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred cã neapãrat barbatii, mai mult voi va urâti si etichetati mai mult ca noi.
Cum numesti tu "prostã" "curva" in mintea unui barbat e femeia perfectã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In mare parte sa știi ca asa este, femeile se judeca una pe alta. Poate o fac din invidie sau nu știu de ce.
Dar oricum cunosc și bărbați in fata cărora femeile nu reprezinta decât un simplu obiect sexual și în plus le și etichetează ca fiind curve cum ca femeile nu vad nimic în fata ochilor decât sex. Dar nu se gândesc ca asa cum bărbații au nevoie de sex și femeile sunt și ele oameni și au și ele nevoile lor. Pentru ca asa ne-a creat Dumnezeu, sa avem nevoie de mâncare apa somn și sex. Pentru mine o femeie curva este aia care are o relație dau este măritată și își înșală partenerul. Nici măcar pe prostituate nu le vad curve, pentru ca, cunosc fete care o fac de nevoie sau din naivitate. Nici decum din plăcere. Adică nu zic ca ii și palce dar nevoia este pe primul loc. Și sigur nu sunt de acord cu asta, dar dacă Dumnezeu nu a înzestrat-o cu suficienta minte ca să poată face orice altceva și sa câștige un ban prin munca. Păcat! Și prosta este aia care a întâlnit un băiat, și-a bătut joc de ea dar ea a continuat sa stea cu el pentru ca credea ca lumea s-a sfârșit la el, și într-un final se desparte pentru ca poate o lasă el, iar ea cunoște un alt bărbat și este la fel de credula, și cade în aceiași plasa a 2-a oara

37 răspunsuri:
| RAY explică:

Daca vrei porti mai multe, uite asa ai o sansa in plus sa nu infectezi rasa umana

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da am mai incercat pentru ca nu putem sa fim placuti de toti.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca multor băieți li se întâmplă dar nu trebuie sa renunțe pentru ca se întâmplă să fie și acceptați de fata potrivita, lor li se întâmplă deoarece ei încearcă mai des

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ideia e sa nu te lasi niciodata descurajat pentru ca stim cu toti in ce lume traim si da am incercat in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nimeni nu cred cã nu a fost refuzat vreodatã, chestia e ca in ziua de azi nu ai nici o sansã sa te bagi pe o fata si sa incerci de la 0, asa am facut si de fiecare datã am ajuns la respingere. In ziua de azi trebuie sa incerci cu 100 de fete, dintre care 80-90 te resping, daca ajungi cu 10 sa le faci sa se ataseze de tine e bine, si sa ajungi la ceva serios sau Depinde ce vrei.
E bine sa faci asa pentru ca nici una nu este singura, indiferent daca e ceva stabil sau nu sa fim sinceri, orice baiat ajunge sa incerce dar putini reusesc, ele aleg asa ca trebuie sa respingã sute pana ajunge in pat cu 1 baiat din zeci, sute care incearcã.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar le place sa aiba cat mai multi in zona prieteniei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu cei care nu simt atractie fizicã, sau pur si simplu intrã ei acolo. Dacã nu sunt directi din prima intâlnire, sa facã o oportunitate de ceva mai mult, intreband daca vor sã vina acasa la un film, pahar de vin etc

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Invitale direct in pat dar inainte de aia dale de baut cat mai multa tuica de pruna si bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa știi ca îmi pare rău, de gândirea tinerilor din ziua de azi. Adică, fetele dacă găsesc un băiat bun, îl i-au drept prost și ori își bat joc sentimentele lui, ori nu îl baga în seama.
Și bărbații la fel, dacă întâlnesc o fata cuminte, își bat joc de sentimentele lor. alții le lasă și cu burta la gura... Deci crede-mă ca mi se pare ca e un haos total

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Da normal. Pe mine ma refuza aproape toate femeile. Te-ai gandit vreodata de ce te refuza femeile? Poate esti gras-cazul meu laughing)), poate fumezi prea mult si combini prea des bauturile si dupa aceea decizi sa te speli pe dinti. Poate nu le place fata ta. Poate ca nu rezonati si gata. Asta nu inseamna ca trebuie sa renunti. Poti sa contiunui sa flirtezi si sa te intalnesti cu ele. Eu am fost refuzat de 14 ori intr-o singura noapte laughing)))) Crede-ma ca nu m-am simtit excelent. M-am simtit destul de bine. Amicul meu era nervos eu aveam o mare durere in pix. Nu conteaza de cate ori ai fost refuzat. Nu s-a intamplat nicio tragedie. Li se intampla oamenilor prosti (adica mie) si mai mult ca sigur ca li se intampla si celor mai buni.