| anonim_4396 a întrebat:

Ati "indraznit" vreodata sa aveti vreo fantezie cu vreun actor/actrita?big grin cu cine? de ce? si care-i fantezia?big grinlaughing...

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Fantezia nu o ziclaughing
Dar da, am avut mai demult cu fiul lui Timberlandlove struck
Pffflaughing

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu Jessica Alba. Fantezia ar consta intr-o seara petrecuta cu ea. Detaliile le gandeam eu dupa ce o vedeam in carne si oase langa mine happy

| User a răspuns:

Daca as spune care e fantezia ar trebui sa pun placuta d'aia... +18. deci, e secret don't tell anyone

| Victoria a răspuns:

Pe vremea cand ma uitam la telenovela Cuidado con el angel, s-a intamplat intr-o noapte sa-l visez pe protagonist, pe William Levy. Se facea ca aveam in sfarsit posibilitatea sa-l cunosc laughing

| georgiana a răspuns:

Ooo da, William Levy...

| cretzufinish a răspuns:

De ce sa nu indraznesc ca doar e gratis si secret laughing Cand aud de fantezii nu ma pot gandi decat la ceva de ordin sexual, deci nu pot sa zic blushing

| Munchkin a răspuns:

Waaaaaaah Alexander Skarsgård...=p~ Mraaaaaawwwrrrrrrr sexy little thing :X
Blah, glumesc. O fii arătând bine Alexander, dar pentru mine cel mai frumos rămâne tot iubitul meu. :)

| lencikk a răspuns:

Da am avutlove struckimi vine sa rad cand imi amintesclaughingfantezia nu o spuun dar imi placea la nebunie de un baiat dintr-un film nu stiu exact cum ii spunealaughing din brig it onbig grinomg copilariirolling on the floor

| scumpikkk a răspuns:

Cand eram mai mica imi placea ffffff mult de mircea radu laughing imi imaginam ca vine cu caravana dupa mine rolling on the floor, aveam fel si fel de prostii in cap, ba mai mult eram geloasa cand le vedeam pe fufele laughing (asa le nume-am eu) alea langa el laughinglaughing dar tu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scumpikkk@ mie imi placea mult wesley snipes si pentru ca nu l-am visat niciodata m-am lasat de fanteziile cu ellaughingsi am trecut la keanu reeves:Xbig grinpe care dupa ce l-am visat 3 nopti in ipostaze frumoase nu XXXlaughing imagineza-ti ce fantezi am cu elbig grinrolling on the floorcand eram mai mica aveam mereu fantezii cu MJ parca imi canta mereubig grinsad insa keanu e primul si nemuritorbig grinlaughing