| Gosh. a întrebat:

Ati intalnit vreodata o persoana care sa para perfecta?

Nu neaparat iubitul sau iubita. pur si simplu orice persoana.
O persoana pe care ati admirat-o atat de mult incat n-ati fost in stare sa ii gasiti vreun defect. happy

Cel mai interesant raspuns primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| ßέßέ a răspuns:

Da. Azi eram pe o terasa si la masa alaturata era un tip. Mi s-a parut perfect, cand radea, cand se stramba, orice facea el era love struck. Cu toate ca nu il cunosteam, mi s-a parut 'cel' mai perfect baiat pe care l-am vazut. uff day dreaming

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Da. oarecum. Fosta mea "prietena"
Am vorbit timp de 1 an. Mi se parea perfecta PENTRU MINE! Era exact ce imi doream. Ne intelegeam si toate cele. Deci eu nu ii vedeam defecte in sensul asta. Dar de la un timp intervenisera niste probleme si etc.
Pana la urma sa ales prafu.
Partea negativa?

Daca era asa perfecta cum am crezut eu, acum eram impreuna. Deci m-am inselat.
Nu e o persoana perfect din toate. de evdere.
Toti suntem perfecti in fata cuiva.

| NickiMinaj a răspuns:

Da, am intalnit si mi se pare interesant sa am persoane de genul pe langa mine, am ce invata de la ele.

| baru a răspuns:

Salut. Nu exista om perfect, Dar, cand iubim pe cineva sau adoram pe cineva, noi, nu mai vedem defectele De regula cand i-ti place de cineva, nu-i cauti greselile. Cand te casatoresti sau cand esti indragostit sau indragostita, totul ti se pare perfect. Dabia dupa un timp, incepi sa realizezi cam cate greseli are acel om. Dar noi trebuie sa privim lucrurile altfel; Daca partile bune le depaseste pe cele rele, este bine. Si un ultim lucru. Nu este nimic grav in faptul de a gresi. Problema se pune daca nu se mai repete, si daca poti recunoaste greseala. Dar asta apartine de educatia fiecaruia in parte. Pa

| Barajag a răspuns:

Nu, niciodata nu am intalnit si sunt sigura ca nu voi intalni, pentru ca nimeni pe lumea asta nu este perfect.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nu! Nimeni nu este perfect, doar pare, daca ajungi sa cunosti mai mult persoana respectiva iti dai seama ca are si defecte!

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nimeni nu e perfect dor se crede!

| amage a răspuns:

Da.Pe doamna mea diriginta. Are 24 de ani si e foarte frumoasa, intelegatoare etc etc etc etc. Intr-un cuvant ( sau mai multe ) superba, minunata!happy