| Crisstyanos a întrebat:

Ati observat ca in dragoste nu-ti iese niciodata asa cum vrei?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am observat dar ce sa faci...asta-i viata

| Ana_4223 a răspuns:

Daca stii cum sa o faci iti iese fiindca nu are cum sa nu iasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ajungi sclavul sentimentelor se prea poate deoarece nu mai gandesti atunci cand crezi ca esti indragostit si cauti sa te dai de 3 ori peste cap ca sa fie bine dar, ca exista si un dar, nu ne dam seama ca uneori acel bine se transforma in rau pentru persoana iubita, este bine cand ni se intampla si esecuri in dragoste deoarece numai din greseli invata omul. Insusi Harap-Alb a trecut o gramada de probe pana sa ajunga la adevarata dragoste tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mie chiar mi-a iesit.de trei ori.acuma sant mari.da chiar asa cum am vrut; doi baieti si o fata.fiindca stiu sa fac.este o tehnica.

| Octavian26 a răspuns:

Dap, si cred ca principalul motiv ar fi ca tu te gandesti la cum sa o faci ce-a mai fericita pe ea si ea pe tine si uitati sa ca mai ganditi la voi insiva! De aici pleaca multe probleme de care nici nu va dati seama! True Love Sucks & Hurts! Dar e cel mai frumos lucru care ti se poate intamplabig grin

| Argentina_Tosu_Maria_1967 a răspuns:

Da, si...