| anonim_4396 a întrebat:

Ati patit vreodata sa va sarute cineva si sa nu simtiti nimic? Eu am patit-o si nu imi pot da seama de ce nu mi se pare ceva placut...HELP!

Răspuns Câştigător
| ionutb_9642 a răspuns:

Da, dar nu este nimic ciudat in toata chestia asta, pur si simplu nu ne simtim atrasi de acea persoana si este normal sa nu dezvoltam sentimente

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Poate a fost prea brutal, adica poate a sarit cu limba pe tine fara sa fie si el mai dragastos.
daca tu esti o fire mai romantica sa zicem, poti sa preiei tu initiativa si sa-l iei usor, in acest fel, isi va da seama cum ar trebui sa te sarute ca sa simti si tu ceva.
comunicati, mai copii!

| ionut1369 a răspuns:

Pentru ca nu te atrage suficient persoana respectivabig grin

| Waterfall a răspuns:

M-ati cam lamurit laughing Ms mult big hug