| Oana4340 a întrebat:

Ati putea sa va cuplati cu o fata care este frumoasa dar nu este foarte desteapta? Sau cu un baiat care este frumos dar nu este inteligent?

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Se poate...si multa lume face asta. Minti viciate de superficialitate, ce le poti cere?
Inainte sa faci asta gandeste-te ca frumusetea e trecatoare, sufletul este cel care conteaza.

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu stiu un lucru bun si sigur.Secretul iubirii" ca sa pot seduce, cucerii orice fata trebuie sa citesc mult.Pai daca ma duc la fata si ding ding nu iese nimic pe gura ...in fine.Raspunsul meu:trebuie sa gandeasca cat de cat.

| shtephie a răspuns:

Logic ca nu! Frumusetea este trecatoare, conteaza ce ai in cap!

| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt de parare ca degeaba esti frumos/a daca nu ai nimic in cap.Cum te poti indragosti de o astfel de persoana cand tu poate il depasesti pe el? Cum te poti indragostii de o astfel de persoana cand, atunci cand da drumul la gura scoate numai tampenii? Eu nu prea cred ca e posibil dar sigur... exceptiile intaresc regula.

| justmeesb a răspuns:

Poti sa te cuplezi cu cineva frumos si doar atat daca iti doresti o aventura, sau o relatie scurta, crede-ma ca e trist si plictisitor si anost sa fii cu cineva cu care sa nu ai subiecte de discutie, cu care sa vorbesti doar banalitati.

| claus a răspuns:

Cuplarea inseamna acuplare. daca tu te cuplezi cu un baiat frumos si prost, e fiindca iti place trupul lui si il doresti.
daca eu ma cuplez cu o fata frumoasa si prostuta, e fiindca o doresc, fiindca mi-ar placea sa ii simt trupul, sa ii ofer si sa imi ofere placere. si asta poate dura mult. chimia asta trupeasca uneori transcende inteligenta si placerea conversatiei si intelegerii.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Frumos si lipsit de inteligenta? Nooooo way!

| Romelya314 a răspuns:

Frumusetea este trecatoarehappy
Insa totul depinde de acea persoanahappy
am cunoscut oameni prosti care s-au desteptat pe parcurs... sau oameni frmosi care s-au uratzithappy
frumusetea sau prostia nu este o caracteristica dupa care aleg persoana care vreau sa-mi fie alaturihappy Incearca sa inveti sa apreciezi oamenii dupa suflet, sau dupa compatibilitatea dintre voiwinking

| BlackRainbow a răspuns:

Daca persoana respectiva ma completeaza si chiar ne intelegem nu imi pasa nici de frumusete nici de inteligenta happy.

| flowerpower_7420 a răspuns:

Nu. sincer.
si toti care se cupleaza din motivele astea, se despart imediat.
de ce?
pentru ca se cupleaza pentru o atractie pur fizica, si in maxim o saptamana-2 realizeaza ca nu au ce discuta, asadar, se plictisesc.