| ellenuk a întrebat:

Care este cel mai frumos baiat din la-la band? dar cea mai frumoasa fata?

16 răspunsuri:
| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Eu cred ca toti sunt urati si mi se pare o jignire sa fii fan al unei trupe de homosexuali si sa-ti pui o poza cu MJ.
E ca si cum te-ai uita la pariu cu viata si ai avea ca poza de profil Forrest Gump!
Nu imi ineleg propria generatie...am 15 ani si mi-e rusine de generatia mea cum dealtfel ar trebui sa-ti fie si tie!
Mai bine te sinucizi daca vrei iti dau eu un pistol dar mai bine nu deoarece viata ta e mult mai ieftina decat un glont.
Mai bine du-te si aruncate de pe un pod dar vezi sa cazi in apa ca sa nu trebuiasca sa iti desprinda lesul de pavaj.

| ellenuk explică (pentru manele20123onlinelolxdxdmwtf):

Am intrebat doar de coriozitate! il ador pe MJ! daca am intrebat ceva, ce legatura are poza de la profil?!? imi place si la-la band si MJ! care e problema? trupa de homosexuali? cred ca iti trebuie un consult la mansarda!

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns (pentru ellenuk):

Pai e trupa de gay fiindca contine si femei ai dreptate

| ellenuk explică (pentru manele20123onlinelolxdxdmwtf):

I-ai intrebat tu sa vezi ca sunt gay? iti cam dai cu parerea!

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns (pentru ellenuk):

Se vede de pe fetele lor dupa imbracaminte muzica cantata comportament serialul de mana a 3 -a in care joaca...etc

| TaraXdd a răspuns:

Mie una imi plac toti love struck, dar daca ar fi sa fac un clasament : BAIETI: Raphael Tudor, Vlad Gherman, Dorian Popa, Dima si BuBu love struck, iar FETE : Alina sau Sore (ambele acelasi loc), Monica Odagiu, Andrada Popa, Cristina Ciobanasu, Gloria Melu.thinking

| sandramaria20 a răspuns:

Pentru mine pe locul 1 la baieti este Raphael Tudor, si la fete pe locul 1 este Sore.Inafara de Anca, Sore si Rapha desigur, is toti de ****! Scuzati-mi expresia!laughing

| αηαxoЯ a răspuns:

Si aici dau de La-La Band? rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru αηαxoЯ):

laughing laughing peste tot

| ellenuk explică (pentru αηαxoЯ):

Pai sa stii ca am intrebat de curiozitate! cei din la-la band au niste voci superbe si ii ajuta si fizicul! nu sunt disperata ca cei de pe fb care si-au facut conturi peste conturi si scriu pe acolo "te iubim rau de tot raphy"sau mai stiu eu ce...

| Ady_Ady_1999 a răspuns:

Cristi(Raphael Tudor) + Ioana(Alina Eremia)

| Florentina_Cristea_1954 a răspuns:

Ca sa fiu sincera,chiar nu vreau sa fiu nesy, dar LaLaBand sunt niste afoni si niste prosti! Toti sunt niste gay, niste falsi, fiindca vocile lor sunt pe calculator si sa stiti tare tare tare mult ca ei nu-si plac fanii, sunt niste fitosi si 1D sunt mult mai cool.Noi romanii avem falsi,bine in afara de Andra,Antonia, Smiley etc., in rest Connect-R, Corina, Ruby sunt faaaalsi! Anglia se mandreste cu 1D! Si sunt foarte tineri, putin mai tineri ca LaLaProstiaBand!

| r345st a răspuns:

Vlad gherman si Cristina Ciobanasu

| mlaa1 a răspuns:

Cristi si ioana