| ZuzuliinaEDjAndra a întrebat:

Ati suferit vreodata din dragoste ?

14 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Da, si pot spune cu mana pe inima ca suferinta aceea m-a intarit si m-a maturizat. Totul vine din modul nostru de gandire!

| Pho3nix a răspuns:

Numai odata?
Dar suferintele m-au intarit mult mai tare. Ce te doboara, te face mai puternic.

Răspuns utilizator avertizat
| CandyES a răspuns:

Da straight face, si nu e placut deloc!

| HolyPotato a răspuns:

Da! Si inca sufar...e prima data cand tin atat de mult la un baiat-il iubesc pentru ca il urasc si il urasc pentru ca il iubesc...

| cristinaxt a răspuns:

Daca nu ai suferit insamna ca nu ai iubit. pentru ca orice prostiuara mica sa faca partenerul te deranjeaza si oarecum si aceea e o suferinta mai mica dar tot e.

| alexandru04 a răspuns:

Eu mai sufar inca.si a trecut mult timp.si persoana pe care o iubeam.ii plecata.departe.

| BGI a răspuns:

Am suferit, inca sufar... "un fleac, m-au ciuruit" Tu?

| Serafir a răspuns:

Nu pentru ca nu am tinut la o fata intr-a atat tongue

| Katakito a răspuns:

Da sufar dar ea este din alta tara, are prieten, este cantareata si nu stie ca o iubesc!

| MasterGoldX a răspuns:

Dragostea E Oarba.

| roby_6848 a răspuns:

Ddaa...dragosteaa e frumoasa pana la un momentdat. orice clipa de fericire e rasplatita in lacrimi...din pacatehappy

| Filament a răspuns:

Da...de 2-3 ori

| Sunitta a răspuns:

Da si inca mai sufar...