| anonim_4396 a întrebat:

Ati tinut vreodata o relatie secreta? Din ce cauze? Cum v-a facut sa va simtiti? A fost stresant sau ati luat-o ca pe o joaca?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar cand eram mica pe principiul de "sa nu rada ceilalti copii si sa nu afle mami" laughing)) Stresant, deloc, din contra, era mai interesant ca trebuia sa ne prefacem in fata altora. laughing

| RAY a răspuns:

Ati tinut vreodata o relatie secreta?
da
Din ce cauze?
pai a fost doar o joaca la distanta -relatie la distanta
Cum v-a facut sa va simtiti?
pai daca era la distanta nu era nici un stres
A fost stresant sau ati luat-o ca pe o joaca?
o joaca

| Freya1 a răspuns:

Da.Este stresant.
Motivul era ca nu vroiau ai mei si inca ceva ce nu pot sa il dezvalui.
Cum ma simteam? Incoltita, infricata, stresata dar acum suntem impreuna si suntem binisor.

| Emma30555 a răspuns:

A fost stresant, motivul era ca ai mei nu erau de acord, asta s-a întâmplat demult dar sa stii ca o relatie pe care trebuie sa o tii secreta, poate fii asa din cauza ca nu duce nicaieri aceea relatie

| devilshelp a răspuns:

Daca un baiat vrea o relatie secreta da-i papucii frumos si pleaca. Pentru mine singurul motiv pentru care ar vrea asta ar fi din cauza ca ii e rusine cu respectiva. La mine asa a fost cel putin, ii era rusine ca eram cu 2 ani mai mica, dar pana la urma tot am devenit publici. E distractiv ceva timp, dar pana la urma tot vei vrea sa le arati tuturor ca respectivul e al tau si sa iesiti drept cuplu cu prietenii

| Thyself a răspuns:

Nu e că am avut ceva de ascuns neapărat, dar până de curând eram foarte reţinut în a spune familiei dacă ies cu cineva și cu cine. Am dus o fată acasă să o prezint ca iubită părinţilor și fraţilor abia la 27 de ani. Am mai arătat frânturi din două relaţii anterior, dar nu într-o manieră foarte deschisă.
O singură dată a trebuit să ţin o relaţie secretă, dar asta din cauza ei, părinţii ei nu erau de acord din cauza distanţei. Ea era foarte stresată în unele momente și asta a fost și unul din factorii csre au dus la despărţire, ne-am certat după ce vărul ei ne-a vâzut și a ameninţat că le zice părinţilor. Am încercat să o calmez, dar ea a fost imatură și a considerat că nu îi înţeleg frustrarea, teama și suferinţa.