| Lailly a întrebat:

Atracţie fizică sau iubire adevărată? Cum ne dăm seama ce este cu adevărat?! big grin

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Atractia fizica este la inceput,cand iti place doar cum arata,cum saruta... iubirea,apare pe parcurs,nu dintr-o data,stii ca iubesti atunci cand esti sigur/a ca ai face absolut orice pentru acea persoana chiar daca asta inseamna sa iti dai viata (exemplu) te gandesti mereu la persoana respectiva,practic nu poti trai fara ea/el! Te intereseaza daca e bine,unde e, daca a mancat, daca ii e sete sau frig... atunci cand il simti aproape de sufletul tau si atunci cand simti ce il doare si cand
sper ca ai inteles ce am vrut sa zic aici, daca te regasesti in ceea ce am enumerat mai sus, clar e IUBIRE love struck

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Atractia fizica e la inceput, iubirea adevarata se observa cu trecerea timpului.
Pwp. :*

| RobertFHC a răspuns:

Putina atractie fizica si restul iubirea adevarata happy

| Didishorr a răspuns:

Pai, daca te iubeste cu adevarat va avea grija de tine, te va apara si iti va arata asta tot timpul, daca e atras de corpul tau, te va lasa balta, se va comporta diferit cu tine, nu se va vedea iubirea adevarata in ochii lui.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Didishorr):

+++ Vezi atunci cand vei strange o persoana in brate chiar simti iubire... si nu simti nevoia, ca baiat, sa o pipai sau nu stiu sa stai doar fiindca vrei si sa pui mana pe un fund trebuie sa iubesti pentru caracterul persoanei si daca chiar este iubire vei simti atunci cand o vei simti atingandu-te, sau atunci cand stai in pat si iti vine in gand fara sa vrei, sau atunci cand tii la ea, cand suferi daca are o problema sau pateste ceva... Bafta! Eu asa cred.