| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand faci sex cu o femeie iar aceasta sa zicem ca se gandeste la altul nu e ca si cum ai face sex cu o papusa gonflabila?

6 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

E doar o aventura.care dureaza cateva minute.si atat.straight face

| ilyloveyou a răspuns:

Nulaughing pisi incearca pe mine si sa te simti in al 9lea cerlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e acelasi lucru,ca nu cred ca te excita o papusa gonflabila ca o femeie,si plus ca n`o sa stea sa nu faca nimic,chiar daca se gandeste la altul, poate ca o face cat mai bine cu tine ca si`l imagineaza pe ala, sau poate sta dejeaba dar nah macar e fiinta vielaughing

| MeGusta a răspuns:

Adica e plina de aer si are ochii ficşi?laughingor what?

| adya7792 a răspuns:

Nu chiar poate femeia se mai si misca!laughing))))))

| uanaony a răspuns:

Cam da.