| VestitulAnonim a întrebat:

Au trecut doua saptamani de la actul sexual si posibila fisura in prezervativ care sa fi dus la o posibila sarcina.Nu am greturi doar urinari mai frecvente dupa doua saptamani pot face testul de sarcina? Care sunt primele simptome din primele doua saptamani de la actul sexual care dau semne de o posibila sarcina?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si normal ca poti face testul de sarcina, intarzierea ciclului menstrual ar fi primul semn de sarcina dupa care apar varsaturile, greturile, intarirea sanilor si cam atat stiu eu

| geohandmade a răspuns:

Poti merge sa iti faci analize de sange sunt 100% sigure.

| BlockBuster90 a răspuns:

Greturi apar de obicei cam dupa 3-4 saptamani, testul de sarcina, da poti face dupa 2 saptamani, alte simptome nu stiu, ciclul ti-a venit?