| oana23madrid a întrebat:

Aveti fantezi sexuale? care sunt acelea? cele mai frumoase primesc o fundita...

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna!, Nu am!-, dar conform intrebarii tale devin afrodisiaca smugwinkingtongue!, laughinglaughinglaughing happy iti smug sta atat de bine la volan si ecoul vocii tale ma face sa ma gandesc la cuvintele pe care mi le-ai spune soptit atunci cand, dupa ce mi-ai lins linia gatului, ai urca cu buzele sa-mi musti lobul urechii… Mana ta mi-ar mangaia decolteul, incet, simtind fiecare celula zbatandu-se si urlandu-si dorinta, eliminand acel miros de flori de vanilie imbibate in sex!happyPana si dealul, de unde se vede orasul si unde m-ai adus ca sa discutam, cu intunericul lui si luminile asezate in linie din fata comploteaza alaturi de mine. Aici nu m-ar auzi nimeni atunci cand ti-as striga numele, in timp ce, sprijinita cu spatele de volan, m-as undui de placerea de a te avea. Ti-as mangaia parul si m-as excita cand, in lumina obscura, as vedea contrastul dintre pielea mea si a ta. Ti-as musca buzele, lingandu-le si savurandu-le, tachinandu-te cu dintii, demonstrandu-ti din priviri cat de mult te doresc, lasandu-mi instinctele sa te invaluie si sa se contopeasca in ale tale. Mi-as infinge mainile in trupul tau, incercand sa imi arat ca inca sunt la control, cand amandoi stim ca nu mai sunt stapana pe mine inca de cand ti-am simtit prezenta in jurul meu. Flamanda dupa tine, te-as lipi de scaun si mi-as impune ritmul care sa ma faca sa ma satur de dorinta de a te avea. M-ai prinde de spate si mi-ai saruta sanii, ducandu-ma din ce in ce mai aproape de punctul in care fiecare atom ar rabufni in extaz multiplicandu-se si dilatandu-se intr-un delir al placerii carnale.Pe geamurile aburite s-ar prelinge picaturi de apa, la fel cum trupurile noastre, infierbantate si ude se preling unul in altul, miscandu-se impreuna, unduindu-se, tremurand…Fara ratiune, instinctele mele asezate in fata ta pentru a te servi si a te multumiwinkingsmugrolling on the floorbig grin!, Pa, pa!happy

18 răspunsuri:
| n0matterman a răspuns:

Nu am.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fantezii, da?
Cu tinere ochelariste si dintoase, cu o profa noua de la mine din liceu, cu umeri goi...
Mai mult nu zic. laughing

| Flav a răspuns:

O noapte cu ursulik si albastrel, suspin de mult la asta.

nony
| nony a răspuns:

O noapte cu Ursulik, Albastrel si Flav, suspin de mult la asta rolling eyes

| Onetwthree a răspuns:

Fantezi? Poi nu stiu! in bucatarie, pe masa, sau in masina. Ah afara cand ploua.rolling on the floor
Sau in baie, da mai mult in baie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrel nu stiu nu-mi trada increderea cu Flav si Ursuliciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oana, da am.as vrea sa fac sex in trei. chiar am vorbit cu sotia mea, daca poate invita si o colega de a ei, la o partida. mi-a spus ca nu se poate. dar banuiesc.banuiesc, ca s-a gandit si la cealalta alternativa. oricum nu o intreb. fantezia e fantezie. una se lucra cu sotul ei, ion.si in extaz striga; asa vasile, acum, ahh, vasile.ion ii zice; ce faci draga? te lucrezi cu mine si-l strigi pe vasile? da ce? ai prefera invers?

| daniDeeDee a răspuns:

O negresa cu fundul cat un camion.

| cristibossu27 a răspuns:

Daca vrei sa le sti poate le facem impreuna.id cristibossu27. te astept pe mess.

| Pho3nix a răspuns:

De ce profesoarele noastre de la liceu nu sunt tinere si fff sexy?
Pfoi... ce misto ar fi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skull-fucking

| iiulia52 a răspuns:

Dansatoare privata.
Majoritatea femeilor nu ar avea curajul sa faca striptease intr-un loc public, dar fantezia sexuala numarul 1 implica cu siguranta un numar privat de striptease. Ea va adora sa incante privirea partenerului cu un dans erotic. De ce? Entuziasmul barbatului ii arata ei ca acesta o gaseste atragatoare, iar semnele ce ii arata ca el se excita ii sugereaza ca ea detine controlul.

Fanteziile amintite mai sus ar putea avea putine sanse de a a fi vreodata puse in practica, dar unele dintre acestea au mai mult potential decat si-ar putea imagina cineva. Putina munca de convingere si cateva complimente ar putea fi de ajuns pentru a determina o femeie sa se simta destul de increzatoare incat sa se elibereze de inhibitii si sa incinga atmosfera in dormitor.

Dominare - Ea il domina pe el.
Femeile iubesc un barbat puternic care le poate purta in brate la apusul soarelui. Dar... spre surprinderea barbatilor, una dintre fanteziile femeilor este ca acel barbat puternic sa implore, sa cerseasca placerea de la ele in dormitor. Legat de pat, el ii va adora corpul si va tanji dupa atentia ei. De ce acest scenariu? Pentru ca ea detine controlul in timp ce se bucura de devotamentul total al partenerului.

Dominare - El o domina pe ea.
Se pare ca pana la urma exista femei care prefera asa-zisii barbati `adevarati` carora nu le e teama sa isi arate masculinitatea. Acestea, spre deosebire de primele, vor dori ca partenerul sa le tintuiasca la perete, sa le traga de par si sa isi `ia ce i se cuvine` in timp ce le musca usor de umar. Intr-un cuvant, aceste femei vor ca partenerii sa le posede, sa le domine, dar numai in dormitor. Dupa care, ele vor dori din nou sa fie considerate egalele iubitilor lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-ai sa scrii! "Fantezi"? Du-te intai pe la scoala si dupa aia intreaba-ne de fantezii... ea nu stie sa scrie, dar o chinuie curiozitatea sa afle ce fantezii avem...trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma dezverginezlaughing. Glumeam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incep cu inceputu. baiatu de sub mine aiao fanteie asa de fhaina day dreaming. separe ca ii romantic baiatu si imi place cm gandeste da sa lasam asta sa ti'O zis pe a mea.

mie mi'ar place sa o fac pe o plaja. noapte. sa fie un bunoc. ahhhhhhhhhh

| valyta a răspuns:

Am avut cu o verisoara

| armand69 a răspuns (pentru iiulia52):

Interesant

| AndreiAnD2013 a răspuns:

Cu mama meatongue

si acum am