| AndreeaCatalina1999 a întrebat:

Voi ce fantezi sexuale aveti? Nu va rusinati!

20 răspunsuri:
| ILoveMoon a răspuns:

Sex intr-o nava spatiala dar nu e posibil crying

| eurynomus a răspuns:

Am o mare fantezie dar nu ti o voi spune aici, daca vrei sa o afli ti o pot relata pe privat. bye

| AndreeaCatalina1999 explică (pentru eurynomus):

Bine,

| AndreeaCatalina1999 explică (pentru eurynomus):

Stiu care e. Sa faci sex si o fata. Si inca o fata sa va urmareasca masturbanduse!

| eurynomus a răspuns (pentru AndreeaCatalina1999):

Ai mai pus intrebere si ieri. nu vrei sa mai vb si pe mess?

| AndreeaCatalina1999 explică (pentru eurynomus):

Nu nu am pus-o. Am pus scris aceiasi fantezie care o are si fratele meu mai mare.

| aryana1991 a răspuns:

Sex cu o fata

| eurynomus a răspuns (pentru aryana1991):

Si chiar ti ai sadisface aceasta curiozitate daca ai avea okazia?

| aryana1991 a răspuns (pentru eurynomus):

Da de ce nu?

| OOOLEOOO a răspuns:

Sex oral....fie daca e sa-l fac partenerei fie ca mi se face.

| Liviu_2019 a răspuns:

Sa fac amor cu doua surori.big grin

| Nucreeed a răspuns:

S'o pun pe cea mai frumoasa femeie din lume sa manance **** in fata mea

| Nucreeed a răspuns:

A ...si sa o am pe una ca sa o *** cand vreau eu... fara aprobarea ei normal

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaPristavu19 a răspuns:

Nu stiu daca este tocmai sexuala dar fantezie stiu sigur ca este : imi inchipui ca suntem noi doi pe o pluta sarutandu ne sub razele domoale ale unui colt de soare inconjurati de ape limpezi pe marginea carora ne surad pasari ciudat de colorate si vorbarete.(fantezist nu?)vreau o parere despre ce am scris.

| AndreeaCatalina1999 explică (pentru AlinaPristavu19):

E dragut.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlinaPristavu19):

Asta nu e fantezie, e romantism happy

| AlinaPristavu19 a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar am specificat faptul ca nu este fantezie sexuala

| FundulLuiRichardKruspe a răspuns:

Sa am o clona si sa fac sex cu ea.