| georgy7165 a întrebat:

Aveti noroc in dragoste? Eu nu prea am.Nu stiu de ce de fiecare data cand am ocazia sa fiu cu persoana pe care o plac ratez sansa.

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

Nu.ti-ai.gasit.persoana.potrivita.se.mai.intampla
asta.e.iti.vei.gasi.persoana.potrivita.pna.la.urma,.funda?

7 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Tu macar ai ocazii sa fii cu cine iti place, in schimb eu...de cine imi place nu ma vrea iar cine ma vrea nu il plac.naspa...

deci considera-te destuld e norocoasa, ca macar ai ocazia

dar daca esti constienta ca ratezi ocazia, de ce tot repeti greseala?
De acum cand ai ocazia gandeste-te: asta e ocazia, vreau sa fiu cu el, nu o sa o ratez.

succes!

| alone a răspuns:

E mai bine la tine decat la mine sti dc? pentru ca unu apuki sa fii cu pers p care o place dar eu stau cu akea pers si nu dureazamai mt d 2 luni orcat d mt ma-si stradui eu

| cristina a răspuns:

Pai inseamna ca nu e persoana potrivita pentru tine.
stai linstita totul o sa vina de la sine nu incerca sa accelerezi tu. toate o sa se intample la momentul potrivit deci nu te gandi ca n-ai noroc in dragoste pur si simplu nu a fost persoana potrivita pentru tine

| NinaY a răspuns:

Eeh...stiu cum e...Stii cat am pyutut si eu sa plang din cauza asta?! sad Nu, nici eu nu prea am (desi sunt cu baiatul pe care il iubesc de patru ani si jumatate, dar totusi ne certam prea des )

| alexandru_4652 a răspuns:

Eu am mereu.

| sika_7240 a răspuns:

Fratehappy iti zic eu nu trebuie sa le arati ca esti in limba:O dupa eahappy socializeaza fi baiat fin nu da imp la lucruri de *** si nu pune botu repede la un pupicwinking cateodata indiferenta este o arma bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu tot asa cu esecuri in dragoste de cand am plecat din romania si am decis sa raman burlacwinking m-am saturat de fete numa dupa ele trebuie sa fii asa ceva e chiar culmea