| anonim_4396 a întrebat:

Lumeeeee! Ajuttooooooooooooooor! Ce poti sa faci cind ti-i dor enorm de o persoana...;( Stiu, ca trebuie sa ma linistesc, ca viata merge inainte si nu trebuie sa ratez nici o sansa... DAR CUUUUUUUUUM?;(...

4 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Ti-e dor? De ce nu suni sa vorbiti sau sa va intalniti?

E nevoie sa te impaci cu tine insuti si cu gandurile tale:
http://castigatimp.com/impaca-te-cu-tine-insuti/

| Irina28 a răspuns:

Pai de ce nu poti sa o vezi? Incearca sa te ocupi cu altceva, sa iesi afara, sa desenezi, sa vb cu prietenele tale; sa mergi la shopping ca sa uiti putin de acea persoana. happy

| EmilyT a răspuns:

Nuuuu, nu vreau sa uit de ea si nici nu trebuie... e sora mea, care este plecata peste hotare;(... nu pot desena big grin

| EmilyT a răspuns:

Noi vorbim aproape in fiecare zi... Problema e ca m-am deprins cu dinsa... am trait 13 ani impreuna - aproape toata viata mea - si acum, s-a desprins de la familia noastra... nu va imaginati cit este de greu sa nu-ti vezi o persoana scumpa mul timp,,,

Cum pot sa ma intilnesc daca este pe hotare...