| Alëxąndŕą a întrebat:

Aveti povesti de dragoste cu sasusaku va rog da ti mi si daca gasiti ca stiu ca erau pe clopotel da nu mai gasesc crying((((((((

Răspuns Câştigător
| Ixchel a răspuns:

Http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=101
si trebuie sa mai fie si pe la older fics...adica sunt sigur :]

19 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Uite

http://sasu.fairtopic.com/forum

Dă la Fan Ficuri cu si despre Sasuke si Sakura
Apoi dai - Fan ficuri în desfăşurare, sau finalizate cum vrei.

| Alëxąndŕą explică:

De citit doamne ce prostaaaaaaaa

| DiDi a răspuns:

Gasesti pe youtube o multime de clipuri cu sasuke, naruto, sakura samd ( povesti de dragoste, drame, episoade ).:)
http://www.youtube.com

| ZxPoox a răspuns:

Heya! Se pare ca nu-s singura fan sasusaku:)) Pai i-a d-acilisea ceva... nu te astepta la cine stioe ce... e scris de mine :-L
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24094

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=140
si eu sunt fana sasusaku si cred ca am citit tot ce e posibil despre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe google si scrie,, naruto index,, ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau un site dar te anunt ca povestea este lunga si incurcata si ar fi cel mai bine sa o iei de la pagina 1. site-ul este http://listentoyourheart.3xforum.ro/......alii_clik/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt roxanasi am 13 ani dar am descoperit mai multe pagini din cea ce cauti tu :dai pe google si scrii sasuke si sakura povesti noi, iar apoi iti apar multe rubrici apoi dai in jos pana la capat si scrie niste numere de la 1 pana la...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie sasuke si sakura povesti de dragoste si gasesti sau sasuke si sakura fic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aliss_anime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto` Index sweetybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=140
si eu sunt fana sasusaku si am citit tot ce se poate despre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt o multime intra si tu pe sakusasu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://w-las.forumgratuit.ro/forum
este un forum nou cu povesti superrrr tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdah.incearca cu naruto fanfik sau sasusaku ficuri noi.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am

| capshunickaa a răspuns:

Buna te-as fatui sa citesti fikul lui ZxPoox e super. P. S Zxpoox la inceput mai mirat putin: cum sa fie floarea de cires (Sakura) cu Garra?