| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit povestea lui "Jeff the killer" si pe a lui "Jane the killer", si stiu ca Jane vrea sa il omoare pe Jeff, dar nu inteleg faza cu povestea de dragoste dintre ei, eu stiam ca nu e nici o poveste de dragoste, ci doar ca Jane "il vaneaza" pe Jeff.

Puteti sa imi explicati si mie care e faza cu povestea de dragoste dintre ei? Ca am cautat pe net, si nu gasesc nicaieri.

Pentru cei care nu stiu cele doua povesti, daca stiti engleza si aveti chef sa le ascultati, le aveti aici :

Povestea lui Jeff :
https://www.youtube.com/watch?v=6XUieAyPpMc

Povestea lui Jane :
https://www.youtube.com/watch?v=BGMF1UmI_5s

Va rog, daca stiti vreo continuare, puteti sa imi lasati un link? Sau daca gasiti povestea de dragoste dintre ei, puteti sa imi lasati un link?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Jeff merita sa moara de manuta lui Jane, deoarece a gresit in fata ei si si-a batut joc de sentimentele ei. Asa ca din partea mea, sa il taie oricat de mult l-ar ''durea'' si sa nu inceteze.

| emeff a răspuns:

O sa iti spun eu cum e traba
1: nu e nici o poveste de dragoste dintre ăștia doi jane a vrut doar sa-l ajute
2: jeff ia omorat familia lui jane si a imbibato in clor sau ceva de genu' de asta il vânează
3: Jeff e criminalul jane omoara oameni ca sa nu ii ucida jeff in moduri mai brutale sa spun asa.
Acu' te-ai lamurit bine