| MaryaC a întrebat:

Avetifantezii? ce fantezi?

Răspuns Câştigător
| dordel_2176 a răspuns:

Da foarte multe. Diverse cu una sau mai multe, asistente medicale, profesoare, uneori SM, romantice, la munca...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am, este o obsesie sa ma urc in cabina si sa conduc trailerul.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

I want milk. Punct.

| andree_5411 a răspuns:

Am fantezii.Dar nu sexuale.
Dupa parerea mea stau foarte bine la acest capitol pentru a avea fanteziitongue
Am fantezii legate de viitor ceva gen"Eu. Iubitul meu.la N.Y.Doi super oameni de afaceri.un baiat destept si frumos, bineinteles.o dita`i vila cu piscina.3 masini".Cam asta este marea mea "Fantezie", daca o pot numi asa; d

| spad3r a răspuns:

AM si nu le dezvalui tongue

| zomby a răspuns:

Da...una din ele sa o fac undeva unde e si alt public, sa stiu ca exista pericolul de a fi vazuti...imi place adrenalinabatting eyelashes dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si uite asa maine poimaine descoperim ca am dat explicatii despre sex unei pustoaice sau pusti de 12 ani

| bewer a răspuns:

Da cu profesoare sau asistente medicale...