| gabynio a întrebat:

Azi am cumparat casti cu microfon
Castile functioneza dar micrfonul nu.
Castile nu sunt stricate pentru ca am verificat la altcineva si acolo a functionat si microfonul
Ce as putea face am windows xp sp3P
P.s Se aude un sasait cand sun pe cineva pe mess

3 răspunsuri:
| ჯpLaNe a răspuns:

Pe bare de intrumente, cea de jos, ai o boxa ( volume). Dublu click. Se deschide o fereastra. Sus ai properties. Da click si la mixer device(prima chestie) selecteaza "input" si da ok. Daca ai selactata cutiuta de sub microphone, selecteaz-o pe cea de sub "front mic".

| gabynio explică (pentru ჯpLaNe):

Http://postimg.org/image/ftr43vkfr/ mie asa imi apare nu am input
Te rog daca poti sa imi dai sfaturi

| gabynio explică (pentru ჯpLaNe):

Http://postimg.org/image/uu2sul5xr/ se pare ca nu imi recunoste microfon ce as putea face ce sa instalez la placa de sunet sa mi-l recunosca am placa de sunet SoundMax HD Audio