| Anonymus3000 a întrebat:

Am niste casti cu microfon ca astea :http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/a4tech/hs-100/ dar nu imi merge microfonul la ele. Castile merg pot sa ascult cu ele dar microfonul nu inregistraza deloc. Oare nu am puse satarile cum trebuie. De stricat nu sunt stricate ca doarce le-am cumparat... Ajutor! dau funda. PS: am windows 7 daca ajuta.

2 răspunsuri:
| beedboyy a răspuns:

Intra acolo jos in bara de unde setezi volumul si dai click dreapta si dai play back seting dupa care dai recording si iti arata Michrophone daii dublu click pe el si trebuie sa iti arate jos device usage si dai [use this device]! La mine a mers happy

| El_Bogdan_1995 a răspuns:

Si eu am problema asta dar am activate castile si puse pe on. Oare trebuie duse la service?