| Ano0000 a întrebat:

Azi m-am masturbat.N-am introdus nimic in vagin dar a inceput sa-mi curga sange. Precizez ca luna asta nu mi-a venit mentruatia. E posibil sa ma fi dezvirginat?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti ai produs singura menstruatia, de la masturbare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Barbati4Femei a răspuns:

Nu Andrea, nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca sangerarea se datoreaza inceperii menstruatiei si nu s-a produs ca o urmare a lezarii himenului, deoarece in acel caz trebuia sa fie vorba de doar cateva picaturi de sange cu totul nesemnificative.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Daca spui ca nu ti-a venit inca menstruatia, este posibil ca aceasta sangerare sa fie un inceput al sosirii acestea, si nicidecum o dezvirginare.Este ceva normal sa te masturbezi, dar, nu o face de foarte multe ori pe zi, si incearca sa nu te fortezi, poti sa iti rupi himenul introducand un obiect pe care sa il fortezi sa intre foarte usor. Tine minte ca himenul este foart subtire si ussor de lezat.Bafta! happy

| Leatherleader a răspuns:

Nu, nu e posibil.

| AliTheo18 a răspuns:

Incearca cu un baiat! O sa fie mai mare placerea. laughing Nah, nu cred! Totusi, stiu o fata care s-a dezvirginat cu mana, dracu stie.Dar si a a inceput sa spuna la toata lumea. Poate te-ai zgariat. Daca in zilele urmatoare nu s-a oprit sangerarea, e clar ciclu. Si...mna.Succes!

| Al3xbC a răspuns:

Esti virgina in continuare, stai linistita.Din cauza contractarii musculaturi ai facut sa iti vina menstruatia.Stai linistita nu esti nici prima nici ultima, unele fac baie cu apa fierbinte si face sa le vina

| Melonnn a răspuns:

Buna.
daca esti 100% sigura ca nu e ciclul e posibil sa te fi dezvirginat sau in timp ce te masturbai sa iti fi facut o rana care sangereaza, sa te fi zgariat.