| ionutalecs a întrebat:

Azi s-a intamplat ceva foarte ciudat

mergeam prin parc(veneam spre casa) cand trec pe langa niste colege din clasa (cele mai populare , sexy si te gasca fete sin scoala). cand una din ele "hey Rusu o arzi caine?" la care eu "poftim?" (nu intelegeam la ce se referea) apoi ea "pit bull"
---ma rog ne-am continuat drumul spre casa
---intrebarea mea este la ce se referea ?

Mentionez ca sunt un pic grasut ,eram inbracat sport
si nu sunt cel mai popular din clasa asa ca nu ma prea baga in seama fetele din cls doar baietii

toata chestia asta cu fetele populare care au inceput sa vorbeasca cu mine a inceput de cateva zile de cand mi-am dat mustata jos happy

o fi de la ea ? adica daca ma barberesc sunt mai atractiv ?

4 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Eu zic sa nu bagi in seama toata pitipoancele! Tu esti tu si esti special in felul tau si daca ele nu vad asta, inseamna ca sunt zero! Ar trebui sa le faci in ciuda si sa nu le bagi in seama, si sa stai cu alte fete de vorba! Nu devenii pres in fata unor "printese" care abia acum te remarca! Si-n ceea ce priveste mustata, aranjaza-te zilnic dar nu pentru cineva ci pentru tine! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum genul asta de fete nu merita atentie. ia-ti gandul de la ele ca sunt proaste de bubuie.

| catalynx a răspuns:

Trebuia sa-i zici asa.
Fa te straduiesti sa fi retarda sau doar asa e genul tau

| ionutalecs explică:

Nu nu ati inteles eu intrebam la ce se referea adica ce ma intreba