| sasukeand a întrebat:

Ba va rog sa ma ajutati! Vreau sa joc metin2 cu hamachi si am hamachi stiu cum se joaca da toate pe care le-am vazut site-ul era de genu 5.36.434.54 sau ceva de genu asta... si dau sa intre pe adresa aia da tot timpu imi spune ca nu a reusit... ce nu stiu? ce imi scapa? ajutati-ma va rog. FUNDAAAAAAAAAAAAAA!

1 răspuns:
| Snk01 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te conectezi la Reteaua de hamachi a serverului care este una de genul " Metin2Star-1, Metin2Star-2. etc pana la cate vrea ownerul. Dupa ce te-ai conectat pe reteaua de hamachi si ai gasit una care nu este full poti incerca site-ul "5.36.434.54" daca iti zice ca nu e disponibila conexiunea inseamna ca serverul este offline sau nu mai existawinking