| anonim_4396 a întrebat:

Voi câte zile puteți sta fără masturbare Eu rezist vreo 3 zile, că după nu mai pot.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei fac sex. Pentru ca am cu cine. Laba prea multă te tâmpește.

| RAY a răspuns:

Eu si o saptamana

| mihai69 a răspuns:

Zile?!? rolling on the floor
Doar câteva ore...

| Seba2013 a răspuns:

Dar tu cat timp poti sta in sfintenie? Trebuie sa te fortezi mai mult pentru aceasta virtute, pentru ca Dumnezeu ne cheama la sfintenie nu impuritate. Daca nu avem virtutea "TARIEI" sau barbatiei (andreia), intr-o secunda putem ajunge dominati de desfranare.

| Bariel a răspuns:

Cand ajungem in punctul nostru cel mai jos, suntem predispusi la cea mai mare schimbare

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Odata acum 1an am stat 2 saptamani insa mai mult de 4 zile nu rezist

| AllexXtreme a răspuns:

Cand nu eram insurat o strangeam de gat si de 3, 4 ori pe zi

| bmw300 a răspuns:

Si eu vreo 3 ore

| Hesoiam a răspuns:

No nut november laughing))) cel mai mult cred ca 2-3 saptamani. Dupa e nasol caci te exciti din absolut orice, si creste sansa de a ejacula in somn