| gicuu1997 a întrebat:

Baeieti, incercati ceva ce va va surprinde, deci stiu ca daca iti masori lungimea talpii de la degetul mare pina la calcii, aduni cu 5 si imparti la 2 iti da lungimea penisului in cm. De ex daca talpa are 27 cm, asta e cam marimea 43 la incaltaminte, aduni 27 cu 5 si imparti la 2, 32/2=16, deci penisul persoanei date are 16 cm, spuneti-mi daca la voi functioneaz!? La mine da.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Eu port 46 la adidas ia fa un calcul ca n-am calculator

| Savy a răspuns:

[sarcasm]
Bai, la mine n-a mers. Port 46 la papuci, si ca sa scurtez povestea, a trebuit sa adaug 8 la rezultat ca sa se apropie cat de cat de adevar.[/sarcasm]
Cat de idiot cu lipsa majora de ocuatie poti fii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba gogule! sa dea dracu-n dumneatine de nu vi si pa la mine sa ma masori; nu e mocawinking