| anonim_4396 a întrebat:

Bai__de unde stiu daca ma iubeste?(cel putin daca il plac) tinand cont ca mereu ma gandesc la el (in fiecare seara, uneori trezindu-ma noaptea tarziu cu gandul la el) ma imaginez impreuna cu el...eu avand doar 14 ani (stiu ca suna ca o tampenie ) iar cand intru pe mess astept cu nerabdare sa intre___
el nu stiu daca ma place(are prietena)dar se comporta foarte frumos cu mine daruindu-mi un ursuletz( doar mie) iar de curand fiind un grup mai mare de persoane la plecare mi-a daruit un pupic pe obraz(doar mie) nu stiu ce sa cred adica mie imi place de un an de el dar nu stiu daca si lui de mine...

Răspuns Câştigător
| maki11 a răspuns:

Nu ai ce pierde... daca tot zici ca are prietena, poarta o discutie cu el, si o sa afli de ce se comporta asa. Asta daca o sa fie sincer

1 răspuns:
| danielagoldica a răspuns:

Sigur ii place de tine!