| anonim_4396 a întrebat:

Bai ...nici nu stiu cum sa incep___iubesc un baiat foarte mult(am 14 ani) e in clasa cu mine(el are 15 ani)simt ca se poarta mai special cu mine imbratisandu-ma destul de des(el avand prietena)astazi fiind la scoala si precatindu-ne sa plecam el ma surprins cu un mic pupic pe obraz(am fost singura norocoasa din fetele cu care mai eram)eu simt ca-l iubesc (sa mentionez ca zilele trecute mi-a daruit un ursuletz ___doar mie)nu stiu ce sa cred luand in considerare ca prietenii mei spun ca isi bate joc de mine asa ca va rog(am nevoie de mare ajutor)

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Sigur te place si cred ca daca ti-a dat un ursulet si te-a pupat doar pe obraz nu pare ca vrea sa isi bata joc de tine. Daca simti ca-l placi cum ai zis ar trebui sa vorbesti deschis cu el sau la un moment dat poate te intreaba el daca vreti sa fiti impreunatongue. Succes

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Sigur te placewinking

| Graphee a răspuns:

Eu cred ca te place. Nu conteaza ce zic prietenii tai mai mult de cand sentimentele tale si ale lui.

| dreamaboutthelife a răspuns:

Stiu dar are prietena...