| gelu89cta a întrebat:

Baiat frumos 21 de ani 1.73 ochii verzi par saten caut fata pentru relatie de lunga durata!

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Si eu am ochii verzi si par saten!big grin. Oricum iti urez bafta sa iti gasesti perechea! happy

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

... dar nu gasestismugRecomand o iesela in grup cu baietii la agatatwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Asta nu e site de matrimoniale!

| glamour a răspuns:

Unde scrie ca aici ar fi site de matrimoniale? si pana la urma s-au terminat fetele din orasul/satul unde stai?

| Paula007 a răspuns:

Nu ma supar. caut-o laughing)

| andrada a răspuns:

Da anunt in ziar ca poate ai mai mult noroc acolo. Sau du-te pe chat. app esti tare disperat

| αndï a răspuns:

Bă. aici nu sunt matrimoniale

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

Si eu : blonda, 90-60-90, picioare 1, 20, ochii albastrii, studii superioare, vand camion! rolling on the floor
Doamnee laughing

| Anonim_7591 a răspuns:

Imi plac baieti cu par saten si ochii vrezi:d da esti cam marelaughing eu am 15 anitongue dar TPU nu e site pentru asa ceva [imi pare reu] sper sa gasesti o fata pe gustul tau in curand bafta:*

| Liada a răspuns:

Pakat ca sunt din republika moldova...

| FaraNume_7993 a răspuns:

Unde scrie ca aici ar fi site de matrimoniale? laughing
pa-pa

| drAn3 a răspuns:

Am fost informat!

| (?_?_?(?_?_?_?_?_?_?_??()?? a răspuns:

Yay, ce urat esti :]],oh go on, mai disperat si esti

Cy-a.

| jstme a răspuns:

Da fratie...si eu; Tanar de 19 ani, modest, amuzant, ...caut iubita posesoare de masinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, se zice ca persoanele cu ohii verzi sunt mincinoase si inteligente totodata,,, ma refer intr-o relatie...chiar daca esti gresesti reusesti sa obtii increderea persoanei iubite in 2 sec.cu toate cuv. o vrajesti,, si eu imi caut jumatatea, prefer brunet.varsta 23,, 25

| SEBYSKATE1 a răspuns:

TPU nu e retea de socializare fraiere