| DeutZza_8654 a întrebat:

Baiatul pe care il plac m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si desi il plac i-am zis sa ma lase sa ma gandesc si totusi in fiecare zi vb pe mess cu un baiat de la scoala si suntem super buni prieteni chiar daca nimeni nu ma crede si stiu ca el simte ceva pentru mine si nul suporta pe celalalt baiat si nas vrea sa afle ca sunt cu ala pentru near strica prietenia spuneti-mi urgent ce sa fac? sal accept pe primul?

2 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Upss,

Pai daca iti e prieten al-2-lea nu se va supara deoarece ai vei explica tu cum este situatia si ca al placi destul de mult pe primulhappy

Baftă!

La mulți ani!

| ankutzik1475 a răspuns:

Daca iti place de el nu rata sansa.