| baby_4423 a întrebat:

Baiatul pe care il plac mereu imi zice ca vrei sa-ti dau un mozol si ma enerveaza ca ma face de ras cum pot sa ma fac respectata

Răspuns Câştigător
| dani_3310 a răspuns:

In 1 singur mod trebuie sa dai dovada de maturitate si sa nu-i rasp sau sal pocnesti ca alte fete cand face asa si ai sa vezi ca daca il ignori nu va mai face asta

2 răspunsuri:
| IrenneDrt a răspuns:

Pai tinand cont de poza ta de profil si de faptul ca mai vrei sa primesti si respect rezulta faptul ca tu nu ai ce face si postezi intrebari aiurea. Acesta draga mea, e un site in care oamenii se ajuta nu vin cu intrebari stupide. Mai du-te si invata sa te exprimi si mai citeste o carte.
Succes!

| Phutui a răspuns:

Ma, tu il placi laughing si el te invita sa va sarutati? zii dawinking