| maria_2139 a întrebat:

Baiatul uita repede de fata de care i-a placut?

15 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Depinde cat de mult i-a placut/iubit. Daca doar a placut-o cu siguranta o va uita sau inlocui cu alta.Dar daca a iubit-o va avea un loc in inima lui, pentru ca oamenii din viata noastra pe care ii iubim sau i-am iubit au in loc special.

| wolder a răspuns:

Unii da, unii nu.

| neutrino a răspuns:

Va ramane cu gandul la ea pana cand va gasi inlocuitoarea ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde.
Nu uita repede, dar baietii hotarati (cum ma consider si eu), renunta la sentimente foarte repede si ireversibil, raman doar cu amintiri, si cu obisnuinta, care trec mai greu.

| Mussette a răspuns:

Nu cred.
Nici fata nu uita prea repede, cel putin pana gaseste pe alt cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat si de cat de tare i-a placut.
Eu n-am uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, clar nu. Asta tine de intensitatea trairilor(daca a tinut la ea/pacut-o/iubit-o= sunt trairi diferite cu intensitati diferite si clar ca nu o uita asa repede nici chiar daca a fost un "am placut-o").
Toate cele bune.p

| Skilline2012 a răspuns:

In aproximativ 2 zile sau uita din prima daca a fost o relatie simpla, daca a iubit-o uita greu pana ce iubeste pe alta.

| digital7shady a răspuns:

Depinde, dar baietii "uita" mult mai repede ca fetele. La fel cum baietii se impaca dupa 5 minute dupa o cearta, pe cand la fete o dusmanie poata sa tina si ani.winking

| Ciumpi35 a răspuns:

De care i-a placut da. Pe care a iubito mai greu.

| Mariusflo a răspuns:

Aici depidne foarte multe de băiatul respectiv. Unii da, alţii nu.

| bbu2eugen a răspuns:

Pai depinde de la baiat la baiat daca era fustangiu logic ca da... daca era vreun sufletist ii plange sufletul si nu poate sa uite prea repede.

| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Iti spun sigur ii este foarte greu sa treaca peste despartire dar asta depinde daca a fost o relatie din interes sau o relatie adevarata din iubire.

| bubulina1129 a răspuns:

Nu, deloc!winking