| Gaza16 a întrebat:

Hei buna, am observat ca baiatul de care mi-a placut (ne.am placut reciproc, dar nu s-a intamplat nimic special intre noi)de ceva timp cand ma vede se uita la mine de parca nu ar mai exista nimeni.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai indicata metoda de a afla care ii sunt sentimentele fata de persoana ta ar fi sa-l intrebi direct pe el. Incearca si nu vei regreta, deoarece vei avea doar de castigat indiferent de rezultat. Succes.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vrea sex evident

| R0R0 a răspuns:

Ca inca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca numai da 2 bani pe tine

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Inseamna ca te ignora.