| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, cand vedeti o fata, la ce va uitati prima oara? (la fata,la par,la zambet,la sani, etc...)

14 răspunsuri:
| DebbieVonBelial a răspuns:

Esti gay, de nu te uiti dupa fetelaughing)?

| Elvina a răspuns:

Eu cred ca la fund si sani, si mai apoi la fata.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

La fata, pentru ca degeaba are fund/sani daca nu are si fata laughing
Apoi cobori mai jos..si mai jos si tot asa laughing

| Azµre a răspuns:

La suflet, din punct de vedere fizic, pentru mine ochii sunt cei mai importanți.

| Brâncuşi a răspuns:

La fata in general,ma intereseaza sa fie zambareata,vesela si gingasa,si la corp doar cand o sa fim impreuna, nu prea ma intereseaza sani, fundul, imi place asa cum a lasat-o Dumnezeu, cat mai clasica.

| Demonull a răspuns:

Sincer sa fiu, la creieras daca am ce discuta cu ea ma uit si la restul daca nu ..Next.Degeaba arata bine daca nu leaga doua cuvinte.

| catosp a răspuns:

La portofel...winking

| cristyscl a răspuns:

La fata si la corp happy

| StefanXy a răspuns:

La modu cum gandeste

| andrei00007 a răspuns:

La ochi

| LIviu3097 a răspuns:

La fata si intre picioare(la pizd*)

| VioConstantin a răspuns:

La fata. evident, dupa, daca imi place o studiez toata :d

Răspuns utilizator avertizat
| Ade8283 a răspuns:

La fata! ..degeaba arata bine la corp, daca la fata arata ca o maimuta lovita de tren happy.