| lucian_9242 a întrebat:

Fetelor ce va plac la baieti? sau prima oara cand "il " vedeti la ce va uitati?

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Pentru inceput ma uit la ochi si la zambet, apoi la haine(daca e ingrijit) si nu in ultimul rand la comportament, limbaj.

| juleees a răspuns:

Prima oara cand vad un baiat ma uit la haine( de preferat sa nu fie de cocalar) dupa care la fata(daca are cosuri.un par grasrolling on the floor)
dar cel mai important e sa te intelegi bine cu acea pers.pana la urma aspectul nu prea conteza(pentru cine stie sa priveasca in interiorhee hee

| CuriousMind a răspuns:

Pt. mine comportamentul e pe primul lochappy Dupaia ma uit la fata lui (ochi si zambet), iar apoi conteaza sa se si imbrace bine si sa fie ingrijitbig grin