| DiiiAnAaaa a întrebat:

Baieti, care parte a corpului va atrage cel mai mult la o fata? big grin

61 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce?

| Arkhasas a răspuns:

Ghici!
Nu la toate fetele îmi plac aceleaşi chestii.
La unele îmi plac ochii,la unele părul,la unele fundul,la unele sânii, la unele toate...

| DiiiAnAaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

De plictiseala.

| DiiiAnAaaa explică:

Amuzant.

| catalik07 a răspuns:

Fundulsmug si sanii

| DiiiAnAaaa explică:

Patetic.

| DanVi a răspuns:

Interesanta intrebare ai dat DiiiAnAaaa, sa stii ca nu toti baieti isunt la fel, la unii le poate place sinii la altii fundul la altii ochii si asa mai departe, gusturile sunt diferite, asa ca si baietii, mie de exemplu imi plac parul si sinii, dar mi s-a intamplat sa ma indragostesc de o fata cu sinii mici, asaca daca un baiat se indragosteste de tine nu a sa atraga atentie la sini sau la fund, ai sa fii ideala in toate partile, de sus pina jos

| lpavel a răspuns:

Nici nu se pune intrebarea... Fundul si sanii! laughing))

| neutrino a răspuns:

Coastele!

| DiiiAnAaaa explică (pentru lpavel):

Cum nu se pune? dar eu ce tocmai am facut? nu chiar toti din fericire urmariti numai funduri si sani.

| DiiiAnAaaa explică (pentru neutrino):

Incepe sa imi para rau ca am pus intrebarea...

| lpavel a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Crede-ma prima data un baiat la asta se uita... laughing))

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Vrei sa iti faci un prieten si nu stii cum nu?

| DiiiAnAaaa explică (pentru ganjafarmer1911):

Chiar nu.

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Pacat, eram dispus sa te ajut daca aveai problema asta happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Picioarele i mi plac, esti multumită?

| PolishJew a răspuns:

Ce are in cap aia ma atrage nu vreau sa stau cu o tufa de Venetia...

| AnalbagRevine a răspuns:

Vad ca ai freza aia hidoasa cu breton, vruiam sa zic fata dar la tine m-am razgandit. cand o sa invatati ca bretonul este o abominatie a naturii

| h3r a răspuns:

Buzele...dacă are niște colanți mai ridicați...

| RAY a răspuns:

Pai partile care ne mareste placerea, atractia sexuala, dorinta sexuala, hormonul placeri
sanii amintiri de la nastere
fundul amintiri de te mult cand faceam sex pe la spate
si parul probabil ne aminteste de mama noastra
si vanginul desigur ca doar ala e organul sexual principal

si da desigur foarte important sa nu uit valabil pentru ambele sexe fata

| EdiNetz a răspuns:

Sti nu toate fetele au totul perfect. unele au cur si tate si nu au fata frumoasa. altele au fata si tate dar nu au cur si altele au fata si cur da nu au tate. dar pana la urma daca iubesti nu conteaza asta conteaza sa se potriveaza cu tine happy

| sensualus a răspuns:

Hmmm esti asa de atragatoare si te mai intrebi ce-i atrage pe barbatilaughing

| docil a răspuns:

Ce id ai? happy

| AnalbagRevine a răspuns (pentru h3r):

Ai castigat internetul cu replica asta, ia-l e al tau, respectele mele

| marmotavorbareatza a răspuns:

Pasarica laughing)

| h3r a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Cu tine îl împart stimate domn, respect, se știe!

| neutrino a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Poate ca nu-ti vine sa crezi, dar nu am raspuns la misto, nu-mi permit "luxul" acesta. Ar trebui sa stii ca intre coastele unei femei si rautatea acesteia, exista o legatura biblica. O noapte frumoasa iti doresc!

| Cristiann25 a răspuns:

Creierul.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru lpavel):

Nu toti baietii se uita prima data la asta.

| NoNameMike a răspuns:

Parul dintre tate