| anonima1995 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Ce parte a corpului unei fete va atrage cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Ar trebui sa ii atraga creieru (si prin asta ma refer la felul fetei de a fi, la cum se exprima, cum gandeste..etc).Dc? Pentru ca frumusetea in 1 rand e trecatoare si in al 2 rand degeaba ai sani si fund daca nu ai minte in cap, nu dau nume(pitzipoancele si multe altele).
Parerea mea.

| anonima1995 explică (pentru luniii):

Asa este, sunt de acord.

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru luniii):

Cum naiba fix asta am vrut sa scriulaughing.....la asta ma gandeambig grin

| luniii a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

rolling on the floor)))))))

| wciciw a răspuns (pentru luniii):

Miai furat raspunsul si l-ai evoluat putin te urasc!

| luniii a răspuns (pentru wciciw):

Am fost a 2 persoana care a raspuns la aceasta intrebare nu am furat nimic! Sau poate ca ai scris in acelasi timp cu mine iar raspunsul meu a aparut dupa al tau.Nu fur raspunsuri pentru ca nu imi sta in fire si nici nu suntem intr-o competitie!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata in primul rand ca aia o vad prima oara apoi creierul si restul singurele parti preferate sunt creierul si fata fete in rest de sani nu-mi pasa ca doar nu ma alapteaza

| Cosmotel a răspuns:

Picioarele luungi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| chazzZ a răspuns:

Aspectul si mimica fetzei si ceva creier (aici ma refer in special la sentimente reale) apoi restul
daca nu are sentimente reale de obicei are sani si fund, de obicei nu mereu!

| davidescu88 a răspuns:

Daca am 12-14 ani fata daca am 17=18 sanii si p...

| SteffEhoSteff a răspuns:

As vrea sa zic ca te contrazic nOnAmE_3514 dar sincer pe langa sani is fund o fata trebuie sa aiba si creier ca sa nu se lase prostita de toti "boschetari" din Romania (nu dau nume)

| wciciw a răspuns:

Nu conteaza care parte e mai,, frumoasa" si caracterul fetei respective, degeaba arati bine ai sani si fund mare daca nu ai creier ioc

| anonima1995 explică (pentru wciciw):

Sunt de acord! Acesta este raspunsul pe care vroiam sa-l aud!