| MarianSteaua a întrebat:

Astept rasp. de la baieti ce te atrage cel mai mult la o fata si ce parte a corpului te excita cel mai tare happy? WOww!

7 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Pe mine ma atrag: curu sani si gura laughing))) si daca e draguta rolling on the floor)

| Jack a răspuns:

Ma atrag ff mult fetele in colantzi! Si ma atrage mult fundul, coapsele (picioare frumoase ) si saniwinking! Totusi nu inteleg dc esti tu curios dar eu ti-am raspuns

| secret_2599 a răspuns:

Mie unul, de fapt la toti barbatii dar mie in special ma atrag foarte mult sanii unei fete... Sincer. Nu e neaparat marimea ca daca sunt mari sunt naspa si daca sunt prea mici la fel, doar sa fie o fata normala fara fite si cat de cat cu sani draguti. Si mai imi place gatul.whistling...

| FORMULADTI a răspuns:

Sinii normali, deci nu prea mari si nici prea mici NORMALI.Si inca una, sa aiba dinti frumosi happy>.>Si ceva in cap.

| MarianSteaua explică:

Am pus si eu intreabare asa de curiozitate sa vad ce raspundeti voi :X:X

| Sylvya_2369 a răspuns:

Hmm.Baietilor le place o fata mai nebunatica si mai perversa care sa sarute pasional, sa ii muste de buza de jos, sa ii sarute pe gat, sa ii maingaie pe spate tandru, sa "se frece" de corpul lor cu miscari senzuale, sa respire incet la urechea lor... Cui nu i`ar place, nu? (eu`s fata-14 ani :pwinking )

| vipszone a răspuns:

Mie imi place cand o fata isi musca buzaa...