| anonim_1471 a întrebat:

Ce va atrage ce-l mai mult la o fata? Baieti? Corpul(daca da, care parte a corpului) s-au felul lor de a fii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai infatisarea(sa fie ingrijita)apoi inteligenta.O fata nu valoreaza nimic daca este prosto. Poate doar pentru aventurieri...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu ca ma atrage aspectul fizic deoarece ochii mei le scaneaza in 2 secunde dar mintea mea riposteaza si nu imi fac iluzii sa fiu intr-o relatie cu una.

| xAL3Xx a răspuns:

Pai mie imi place o fata daca are o fata frumoasa, un corp frumos...si imi place la o fata daca e deagutza, sincera, amabila...

| heyimiplacetpu a răspuns:

Pai pe mine ma atrage la un baiat hainele dar si stilul lui de viata toata lumea zice ca hainele nu conteaza dar o mare parte conteaza. si la o fata este tot la fel pentru mine.