| DiiiAnAaaa a întrebat:

Baieti, care parte a corpului va atrage cel mai mult la o fata? big grin

61 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Picioarele i mi plac, esti multumită?

| VladConstantin20 a răspuns:

Buna!
Inima și creierul. Degeaba e o fată frumoasă dacă e mincinoasă, falsă, profitoare sau dacă are vreun alt defect de genul. Analog, degeaba e frumoasă dacă grebla din grădina bunicii o întrece la IQ.
Asta a fost părerea mea.

| Duucu a răspuns (pentru VladConstantin20):

Ce treabă are inima cu sentimentele?

| VladConstantin20 a răspuns (pentru Duucu):

Simți sentimentele cu picioarele? A zis o parte a corpului, sentimentele nu-s componente ale corpului, nici măcar nu-s componente. Sentimentele vin din inimă.

| Duucu a răspuns (pentru VladConstantin20):

Sentimentele nu vin din inimă, idiotule.

| VladConstantin20 a răspuns (pentru Duucu):

Cum spui. Și, dacă mă uit bine, n-am văzut să te fi jignit în răspunsul meu.

| DiiiAnAaaa explică:

Amuzant.

| DiiiAnAaaa explică:

Patetic.

| crysty1067 a răspuns:

Ochii.Dar mai important este ce are ea in capwinking nu totii se uita la cum arata

| NeluFerchi a răspuns:

Chipul/ochii

| 0ffliner a răspuns:

Cel de peste tot.

| RAY a răspuns:

Pai partile care ne mareste placerea, atractia sexuala, dorinta sexuala, hormonul placeri
sanii amintiri de la nastere
fundul amintiri de te mult cand faceam sex pe la spate
si parul probabil ne aminteste de mama noastra
si vanginul desigur ca doar ala e organul sexual principal

si da desigur foarte important sa nu uit valabil pentru ambele sexe fata

| neutrino a răspuns:

Coastele!

| DiiiAnAaaa explică (pentru neutrino):

Incepe sa imi para rau ca am pus intrebarea...

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Vrei sa iti faci un prieten si nu stii cum nu?

| DiiiAnAaaa explică (pentru ganjafarmer1911):

Chiar nu.

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Pacat, eram dispus sa te ajut daca aveai problema asta happy

| neutrino a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Poate ca nu-ti vine sa crezi, dar nu am raspuns la misto, nu-mi permit "luxul" acesta. Ar trebui sa stii ca intre coastele unei femei si rautatea acesteia, exista o legatura biblica. O noapte frumoasa iti doresc!

| Azµre a răspuns:

Fundul.

| lpavel a răspuns:

Nici nu se pune intrebarea... Fundul si sanii! laughing))

| DiiiAnAaaa explică (pentru lpavel):

Cum nu se pune? dar eu ce tocmai am facut? nu chiar toti din fericire urmariti numai funduri si sani.

| lpavel a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Crede-ma prima data un baiat la asta se uita... laughing))

| Giulia97Anna a răspuns (pentru lpavel):

Nu toti baietii se uita prima data la asta.

| h3r a răspuns:

Buzele...dacă are niște colanți mai ridicați...

| AnalbagRevine a răspuns (pentru h3r):

Ai castigat internetul cu replica asta, ia-l e al tau, respectele mele

| h3r a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Cu tine îl împart stimate domn, respect, se știe!

| DiiiAnAaaa explică (pentru h3r):

rolling on the floor))) buna asta.

| Duucu a răspuns:

În general sănii.
Dar de la creier pornește totul, dacă nu-l are, nu va putea să aibă nici un corp perfect.

| fuzzer a răspuns:

Inteligenta, daca poate fi perceputa ca si o parte a corpului.

Aspectul fizic, e inselator.

| Cristiann25 a răspuns:

Creierul.

| sayWhaaat a răspuns:

Pe mine ochii ma atrag prima data la o fata, privirea.

| sensualus a răspuns:

Hmmm esti asa de atragatoare si te mai intrebi ce-i atrage pe barbatilaughing

| GulDan a răspuns:

Uite 70% din baieti se uita la fund prima si prima data(daca nu ai du-te la sala sau fa un sport si formeazal)iar ceilalti 30% daca nu se uita la fund inseamna ca nu e un baiat frumos deoarece baieti cu gusturi bune arata si bine.Succes!

| Braunion a răspuns:

Ficatul si pancreasul.

Răspuns utilizator avertizat
| andy14 a răspuns:

În primul rînd un baiat cînd cand vede o fata se uita 20-40% la corp alti se uita si 80% da in general 20-40% conteza mult cum gandeste si cum se comporta sa fie isteata si etc, conteza ce ai pe interior si un pic pe exterior adica sa nu fi urata sa faci o ceapa sa planga sau sa faci un cantar sa zica urcativa pe rand sa arate cat de cat bine si interioru conteaza in principal sa fie de gascawinking

| Arkhasas a răspuns:

Ghici!
Nu la toate fetele îmi plac aceleaşi chestii.
La unele îmi plac ochii,la unele părul,la unele fundul,la unele sânii, la unele toate...

| LordCroft a răspuns:

Fund,sani,ochi,picioare,par fata, tot, depinde fe fatawinking

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Toate, dar mai ales "capul"...

| patriiiii89 a răspuns:

Inima ar trebui sa-i atraga, dar.

| marmotavorbareatza a răspuns:

Pasarica laughing)

| AnalbagRevine a răspuns:

Vad ca ai freza aia hidoasa cu breton, vruiam sa zic fata dar la tine m-am razgandit. cand o sa invatati ca bretonul este o abominatie a naturii

| DiiiAnAaaa explică (pentru AnalbagRevine):

Multumesc pentru parere. ma lasa rece.:*

| PolishJew a răspuns:

Ce are in cap aia ma atrage nu vreau sa stau cu o tufa de Venetia...

| JusTLiVe a răspuns:

Ceva ce n-au baieti, cur si tate in special.laughing