| DiiiAnAaaa a întrebat:

Baieti, care parte a corpului va atrage cel mai mult la o fata? big grin

61 răspunsuri:
| BlueArrow a răspuns:

Sani

| NoNameMike a răspuns:

Parul dintre tate

| docil a răspuns:

Ce id ai? happy

| camus999 a răspuns:

Pai... depinde, la fiecare fata pe care am intalnit ma atrageau lucruri diferite,
zambetul, ochi, formele corpului, sanii, parul.

| alecsno1 a răspuns:

La unele îmi plac ochii, la unele părul, la unele fundul, la unele sânii, la unele tot...dar depinde si stilu vestimentarbig grin totusi dc intrebi?

| EdiNetz a răspuns:

Sti nu toate fetele au totul perfect. unele au cur si tate si nu au fata frumoasa. altele au fata si tate dar nu au cur si altele au fata si cur da nu au tate. dar pana la urma daca iubesti nu conteaza asta conteaza sa se potriveaza cu tine happy

| Viper98 a răspuns:

Depinde de gusturi happy.

| IceDemon93 a răspuns:

Ochii si mainile (dupa maini iti poti face mult mai repede o prima impresie decat dupa orice parte a corpului)

| VlaĐ a răspuns:

Pe mine sincer nu ma intereseaza asa mult partiile corpului cat genul de fata care este si sa nu fie proasta.

| DanVi a răspuns:

Interesanta intrebare ai dat DiiiAnAaaa, sa stii ca nu toti baieti isunt la fel, la unii le poate place sinii la altii fundul la altii ochii si asa mai departe, gusturile sunt diferite, asa ca si baietii, mie de exemplu imi plac parul si sinii, dar mi s-a intamplat sa ma indragostesc de o fata cu sinii mici, asaca daca un baiat se indragosteste de tine nu a sa atraga atentie la sini sau la fund, ai sa fii ideala in toate partile, de sus pina jos

| Fosy a răspuns:

Te ajut eu. buzele sunt cele mai seducatoare la o fata.un ruj superb si lucios smug si.e ok! nu trebuie sa ai doar fund si sanii...

| catalik07 a răspuns:

Fundulsmug si sanii

| Rody_Rodicutza_1998 a răspuns:

Curu big grin iti spun din surse sincere