| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce ati face daca ati avea o iubita si ati implini sa zicem 3 luni de cand stati impreuna si ea intr-o zi v-ar spune ca nu poate sa faca copii, voi gandindu`va la o relatie serioasa? cum ati reactiona? fiti sinceri

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cam naspa...

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Daca iubesti pe cineva cu adevarat nici nu se pune problema asta trebuie sa accepti asa cum e, mai grav erea daca nu vroiai sa faci. Parearea mea de baiat este ca o sa inteleaga daca te iubeste cu adevarat, nu este vina ta ca nu poti sa faci.winking

| hasadia a răspuns:

Ok. si daca se desparte de ea si da peste alta care poate avea copii dar nu-i doreste sub nicio forma, ( da mai sunt fete de genul ), copii intr-o relatie nu inseamna neaparat fericire

| Al3csik a răspuns:

Sincer? as incerca sa ma "dezlipesc" de ea

fara suparare big grin

| Nini_2680 a răspuns:

Ceao! eu consider ca doar pentru faptul ca nu poate sa aiba copii, thu nu trebuie sa o parasesti deoarece tu ai iubit-o si inca o iubesti! Inca ceva punete tu in situatia ei gandeste-te ca ea ar afla ca tu nu ai putea avea copiisadsi pentru asta nu ai putea fi iubitsadtu ce ai face?