| iubita_7611 a întrebat:

Baieti ce gen de fete va plac?
cele mai nebunatice asa...sau cele care sunt mai serioase, cuminti si la locul lor?
dar ce gen de fete nu va place deloc?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| UnOarecare a răspuns:

Pai prefer fetele serioase, frumoase, dar in acelasi timp sa fie si spontane ...gen sa nu fie "mortaciuni" laughing

Genuri de fete pe care nu le suport : pitzipoance, narcisiste, si panaramele laughing

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută, fiecare are preferința lui.
Pa, pa.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

In general imi plac fetele inteligente, cu simtul umorului si mai pe la locul ei. Nu-mi plac sub nicio forma fetele superficiale, nesigure, "nebunatice", libidinoase, cele care incearca sa faca o gluma si iese un rahat, crestine, proaste si fudule.

| kidboo a răspuns:

Imi plac fete cuminti...inteligente.nu orice tarutura care e nebuna daca suge **** in scara blocului

Răspuns utilizator avertizat
| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Imi plac fetele cuminti big grin, numi plac fetele bagaboante big grin laughing

| andy5589 a răspuns:

Mai "nebunatice" dar nici prea rau :p

| ZeTeneL a răspuns:

Sincer imi plac fetele mai putin nebunatice dar care se pricep la multe lucruri si sa fie frumoase atat la exterior cat si la interior.
"dar ce gen de fete nu va place deloc?" Alea care sufera de ele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care isi traiesc viata.adica care sunt foarte zambarete si glumete, dar care atunci cand e o situatie mai serioasa, sa fie serioase