| MANDY_2679 a întrebat:

Intrebare pentru BAIETIbatting eyelashes

Ce fel de fete va plac? Cele baietoase si de gasca, cele fitoase care se cred Barbie Girllaughing sau cele cuminti, timide...la locul lorbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| GyeBaek a răspuns:

CEle care stiu sa iubeasa.

23 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Fetele inteligente.

| Alex0194 a răspuns:

De toate, tate si cur sa aiba laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dnxbv a răspuns:

Cele cuminti la locul lorwinking

Răspuns utilizator avertizat
| lAuRitAs a răspuns:

Nici una laughing, cele rebele big grin

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

As prefera cuminti, timide si cele mai baietoase si de gasca thinking decat "barbie girl"

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Bai baieti oh go on ne lasati cu din astea? oh go on vreti fete cuminti ca sa faceti ce vreti voi din ele? raised eyebrowsCele maii bune sunt fetele baietoasewinking pentru ca nu isi bat prieteni joc de elewinking

| FataTPUpunctRo a răspuns:

@goguleana mersihappy... sa stii ca din asta numai pot eu ca mai facut proastarolling on the floor se pare ca ai chef de ceartahappy... Chiar nu putea sa ma amuze ceva pe ziua de azi decat tu. happy cum am mai zis-o ma doare undeva ca mai facut proastabig grin

| Geocap a răspuns:

Mai mie imi plac fetele frumoase cu capu pe umeri si sa nu fie fitoase si nici chiar foarte rusinoase

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Eu as prefera cele de gasca si cuminti big grin
Pa

| adytza140 a răspuns:

Hmmm...de gasca, nici prea timidelaughing, fitoase nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na stii cum femeilor le plac barbatii universali sa fie seriosi cand trebuie dar si glumeti in alte cazuri. Uneori sa fie sensibili alteori duri. Uneori sa-i poata juca un pic pe degete dar sa fie si foarte inteligenti. Idea e ca si barbatii ar dori cam aceleasi chestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele baietoase nu-mi plac, prea mult.
Cele fitoase si barbie girl sunt pitipoance deci egal cu un cocalar jegos big grin
cele cuminti, timine(nu in exces) la locul lor sunt cele mai tariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care sunt in echilibru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta as alege una cuminte

| HermioneLove a răspuns:

Nu sunt baiat dar am sa raspund in locul lu'varu meu:
le prefera pe cele cuminti dar si de gasca! si apropo Barbie Girl nu este ceva de fite e ceva dragut de unde ai mai scos asta? straight face iar apoi le prefera pe cele timide si apoi cele baietoase si apoi Girl Barbie dar nu inseamna ca Barbie Girl este aiurea!

| madalin777 a răspuns:

Normal ca una cuminte. orice baiat isi doreste. o iubita...cuminte.la locul ei.hee heehee hee depinde.fiecare cu gusturile luiwinkingtonguebig grin

| Somewhere a răspuns:

Fete cu fite in societate, cuminti cu altii si rele in pat cu iubitul.Nu ai cum sa dai gres cu o astfel de fatawinking

| ShT3eFy a răspuns:

Mie imi plac fetele care au oleaca din fiecare. da numai oleaca big grin

| Alexander_6319 a răspuns:

Mie imi plac fetele care stiu ce vor, adica cele de gasca, si putin din ce a zis alex008.

| JBLittleFaggot a răspuns:

Baietoase? fitoase? barbie girl? lol... cui i-ar place astea?