| nutzbreaker a întrebat:

Baieti, ce preferati: labiile mari si clitoris mare sau labiile mici si clitoris mic?

Răspuns Câştigător
| claudia_6048 a răspuns:

Ooo mersi de compliment de fell sunt mai nebuna da asta nu cred ca te privestie ...si laughing bine ca stii tu sa scrii mai bine laughingpuppy dog eyes da macar merit fundita ca mi-am spus opinia big grin

9 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Indiferent, p**da sa fiehappy

| claudia_6048 a răspuns:

Eu cred ca prefera alea mici laughing)cred ptrca e mai excitant

| claudia_6048 a răspuns:

laughing credeam ca e vb de momentul in care bagi... in... ma roog dar daca ar fi sa excludem varianta cu oralul laughing atunci tot alea cu p a mica au avantaj deoarece ofera mai multe beneficiibig grinlaughing)))

| darkhell217 a răspuns:

Depinde de marimea p... big grin

| llucixxl a răspuns:

King Size.

| nutzbreaker explică:

@claudia La alea mari au ce mestecawinking

| nutzbreaker explică:

@claudia Esti retardata si nu stii sa scrii, iubire.batting eyelashes Inca astept opinia unui baiat nu unei fete care nu a dat o limba unui tip niciodata big grin.

| nutzbreaker explică:

@claudia Hmm thinking esti cam proasta dar imi placi big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar labiile mici si clitoris mic!