| ubyta a întrebat:

La care dintre voi(fete)labiile mici sunt mai mari decat labiile mari?happy

Răspuns Câştigător
| roxy_5007 a răspuns:

Da vrei tu hai sa zicem ca la toate fetele alea mici sunt mai mari ca labiile mari

8 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Sa vezi ce procupari au unii... da de ce te intereseaza? faci studiu de piata?

| canarita a răspuns:

Si apoi la ginecolog mie mi s-a spus ca am trei perechi dezordonate...deci nu mai fac diferenta care sunt :mici, medii si mari...

| stefytm a răspuns:

Asta e o curiozitate de a ta doar......sincer nu stiu care o sa-ti raspunda........adevarul e ca dc tu ai asa labiile nu trebuie sa fi jenata!

Răspuns utilizator avertizat
| CDelia a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa iti raspunda cinevahappy. e jenant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu specificai ca-i intrebare pentru fete, credeam ca ma intrebi pe mine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mia are labiile mici mari si nu ma deranzeaza din contra ii m-ai buna la sex oral ma ce saruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa trebuie sa fie