| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce preferati : o fata bronzata sau una cu culoarea pielii naturala[adica mai alba]? si de ce?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| CrosS a răspuns:

Prefer o fata draguta. indiferent de culoarea pielii.

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu preferam una frumoasă, în fața unei a urâte. // Bronzată evident!

| WooLove a răspuns:

Nu conteaza culoarea piele. tot ce conteaza este ca un baiat sa aleaga o fata dupa cum ii zice inima, ce simte pentru ea. daca este alba tot om este sau la fel si pentru o fata bonzata.
eu unul ca baiat nu fac pretentii daca e bonzata sau alba, sa ma iubeasca si sa simt eu pentru ea ceva.
o vara frumoasa!

| cheloo69 a răspuns:

Fiecare are gustul lui la fete... mie mi-am placea alba.

| DownAnima a răspuns:

Prefer fetele mai bronzate sunt mai sexy in fuste mini big grin

| MrSpooky a răspuns:

Bronzata mai fierbintebig grin

| c4t4lin a răspuns:

Pai, culoarea pielii poate sa fie si mai inchisa, nu neaparat aia alba e naturala! Orice om arata mai bine bronzat, dar asta nu inseamna ca sunt mort dupa alea bronzate pentru ca si una cu o culoare deschisa poate arata binebig grin

| TheEdikEm a răspuns:

Prefer fetele bronzate, nu alea cu pielea ca branza. raised eyebrows!

| Hokko a răspuns:

Bronzata-arata mai sexYwinking