| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce va excita cel mai tare? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Oare ce? vacuta si elasexygagicalove strucklove strucklove struck

12 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nimfomanele cred...laughing

| ApexPredator a răspuns:

Lesbienele laughing rolling on the floor de ce intrebi

Răspuns utilizator avertizat
| puishor69 a răspuns:

Roscatele.

| ShadowD a răspuns:

O fata buna care ii se vad tanga.

| BLURRR a răspuns:

O bunaciune de femeierolling on the floorlaughing

| Bogdanux a răspuns:

Un 3 la mate.

| emynem313 a răspuns:

Stiu ca nu ar trebui sa raspund la o asemenea intrebare duce a lipsa de profesionalism dar nu ma pot abtine, eu cred ca pe mine ma excita o asemenea intrebare inutila care nu cred ca isi are rostul. Parerea mea. Pai ce ar putea sa ne excite pe noi baietii? O fata frumoasa, draguta care arata bine blah blah asta ar cam fi totlaughing in fine imi cer scuze cititorilor mei daca vad acest raspuns dar dupa cum am spus nu ma pot abtine.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu sunt barbata deci pot raspunde la aceasta intrebare...ma excita cel mai mult boracele lesinate ca tine care sunt pacalite de baieti si in loc de s.cula lor va baga un cactus in fofoloanca.
funda?

| andreea_9905 a răspuns:

Emynem313 ai raspuns corectlaughing)o doamne laughing

| ElektroViruss a răspuns (pentru emynem313):

Du-te tu ma! A invatat Eminem limba romana laughing Ca sa nu mai vorbim de profesionalismul cu care e scris acest raspuns happy

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Fostu prof` de mate.rolling on the floor)